Fellnet Golf5 Golf6 Passat 3C etj

Shitet nga: Fellne 21 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 Coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim