Goma te dimrit 205-55-16

Shitet nga: Ibran 17 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit 205-55-16 jan te perdorura vetem nje dimer 3 muj kan qene ne fellen golf 5 jan te blera vitin 2014 te reja 89 euro copa
Made in Italia
049111838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim