Gomat 14 me C Michelin

Shitet nga: goma 23 Dhj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten Gomat 175/65/14 me C
gomat jan te ardhura nga zvicrra
shum pak te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim