u shit flm merrjep

Shitet nga: kushtrim 25 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te opel vektra astra zafira me pes bulona 16 shum te mira shes edhe masken per renault espace ner branik vendoset viti 99
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim