u shiten

Shitet nga: burim 14 Dhj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 EUR   350 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te ardhura nga zvicrra shum te mira siq shihen edhe ne foto
255/45 R20 pirelli
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042 \viber +41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim