Radio JVC DVD

Shitet nga: Taulant 19 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radia ne gjendje prefekte shum e mir ka gpsr ka usb Navigon dhum sen tjera pr ma shum na kotaktoni dh e viber whessap +38649443045 Bëjë dhe ndrim me samsung galaxy s6 (ekam dhe samsung s5 dhe me radio baj ndeim me s6 (eg)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim