Kombi VW T2 benzin gas 8+1 ulse -84

Shitet nga: 19 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Viti
Shes kombi VW T2 i vitit 1984 benzin+gas ne gjendje te mir teknike. Me regjistrim te sakaduar . I servisum dhe motorin e nderrum shum te mir,me kompresion shum te mir dhe pa hargjim te vajit .Karoserija me disa gervishje te vogla por pa korezion te madh siq mund te shihet edhe ne foto. Te gjithe te interesuarit te lajmrohen ne kete numer tel.045/ 532 987 poashtu edhe ne VIBER. Kombi eshte i qlajmruar dhe pa borgje e denime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim