Bager volvo

Shitet nga: Hajrushi 08 Dhj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitot bageri volvo ew160 vit 2000 bageri osht ne gjedje shum te mir bager ka or pune 5000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim