Bageri

Shitet nga: Hajrushi 26 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitot bageri akorrman 3 bageri osht ne gjedje shum te mir bojm drrim me kerre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim