Kombi IVECO

Shitet nga: Bedri 23 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Kombi IVECO
36.000 kilometrazh
Viti 2007
Pa dogan
Sikur i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim