Kamjoneten t2 1.9 dizel bojm ndrrime.

Shitet nga: labinot 16 Mar 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjoneten t2 1.9 dizell kamjoneta esht ne gjendje te mir dhe i rujtun siq po shifet edhe ne foto regjistrim ka deri me 05-05-2016...do me than regjistrimi ka skadu ...bojm ndrrime me mjete bujqsore ose me vetur..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim