Kombi IVECO

Shitet nga: Bedri 06 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi IVECO
Viti 2007
Tempomat
36.000 kilometra
Gjendja sikur i ri
Pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim