LT Kombi Ndrrim i Mundshm

Shitet nga: Privat 05 Tet 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi eshte ne gjendje shum te mir viti eshte 1998 mund te na gjeni me magjistralen Viti-Kllokot tek Pompa e benzines Model Petrol per ma shum info tel:044 193 760 regjistrim i skadum

sprinter opel golf 6 golf 5 golf 4 mercedes bmw audi astra vectra vito
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim