Me marrveshje

Shitet nga: Hajrushi 17 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shit damperi volvo damperi osht tre aks damperi gjedot ne zvicorr por mashum infor mat na kotakton ne 044189192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim