Mercedes Benz Vito 112 CDI

Shitet nga: Qendrim Jakupi 18 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vetura eshte ne gjendje te regult. Servicat jan bere ne svicer. Mercedesi ka klim, i ka 7 ulse dhe dy par guma me felga per dimer dhe ver. Qmimi mbas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim