Mercedes Vito 2.2 cdi 111

Shitet nga: Arben Sot 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 890 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Mercedes-benz vito 2.2 cdi 111
80kw-110ps
Posedon:
Centrall,airbag,abs,4 goma te reja te dimrit etj.
Automjeti esht ne gjendje shum te mir
I ardhur nga zvicrra
Per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042/044118265/viber +41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim