Mercedes kiper iardhur nga austria me Dogan

Shitet nga: Veton Sot 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes kiper iardhur nga austria ne gjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim