Mercedes kiper isapo ardhur nga austria me Dogan

Shitet nga: Veton Dje 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes kiper i sapo ardhur nga austria ne gjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim