Shitet Ngarkusi Liebher 564 2+2

Shitet nga: Liridoni 17 Mar 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ngarkusi Liebher 564 2+2 viti 2006 i posa ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim