VELLEZERIT RAMADANI

Shitet nga: Liridoni Dje 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pika e Shitjes se Mjetev Te Renda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim