ok mh2.8c 9.5ton ''Boj Ndrrim me Bager te Vogel

Shitet nga: abram stublla 24 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri OK mh 2.8c 9.5 ton viti prodhimit 89
ikae 3 korpa gjysem automatiki bageri asht ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra ne 2009 me dogan te pagume
Or Pune 8230 te sigurta
Boj ndrrim edhe me naj bager mate vogel 4-5-6 ton mu kan Goshanica
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim