ok mh2.8c

Shitet nga: abram stublla 24 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri OK mh 2.8 c viti prodhimit 89
ikae 3 korpa gjysem automatiki bageri asht ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra ne 2009 me dogan te pagume
Or Pune 8230 vetom originale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim