skip JCB 3cx

Shitet nga: naim 09 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Per me shum info na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim