u shit kamjoneta

Shitet nga: labinot 02 Maj 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
u shit kamjoneta,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim