Bager • Case Poclain 661 • Ndërrim i mundshëm

Shitet nga: Agim Ajvazi 02 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina ndërtimi
• Bageri është në gjendje të rregullt. Për më shumë info na kontaktoni.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Shiten edhe makinat tjera që shihen në foto.

• Makinat tona tjera në shitje dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim