Prekolica per bager 3.5 ton

Shitet nga: sadik 22 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina ndërtimi
shitet prokolica ka goma te mira pesha lejuese 3.5 tona ka dhe rampat e shes shum lir

kontakt ne ket nr

044496930
044720519


qmimi me marrveshje
per ti shikuar edhe te tjerat shtyp kete nr 044496930 ne rubriken qfar kerkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim