Buldozer • Hanomag K8

Shitet nga: Agim Ajvazi 22 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
• Buldozeri është në gjendje të mirë, për më shumë info na kontaktoni.

• I kemi edhe dy buldozerë të tjerë në shitje:
Njëri është ai që shihet në foto, - Case 1150 - shpalljen e të cilit e gjeni në këtë vegëz: http://goo.gl/s4EgJi;
Dhe një TG 200, të cilin e gjeni në këtë vegëzën tjetër: http://goo.gl/RDSqdy;

• Gjithashtu punojmë me ta, bëjmë rrafshime dhe punë të tjera. Buldozeri jepet edhe me qira.

• Shiten edhe mjetet tjera që shihen në foto.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Buldozerët e tjerë, mjetet tjera qe shihen nëpër foto dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim