Greifer [2]

Shitet nga: Agim Ajvazi 22 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
• Greiferi është në gjendje të mirë pune. Për më shumë info na kontaktoni.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Në shitje kemi edhe një greifer tjetër të cilin mund t'a gjeni në këtë link: http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3254924-Greifer--2-

• Shiten edhe lugët për bagerë që shihen në foto të cilat më gjërësisht mund t'i gjeni në këtë link: http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3250477-Lug%C3%AB-t%C3%AB-ndryshme-p%C3%ABr-bager%C3%AB

• Makinat tona tjera në shitje dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim