Kamion • Scania

Shitet nga: Agim Ajvazi 22 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
• Kamioni është me kiper, në gjendje shumë të mirë pune.

• Shiten edhe makinat që shihen nëpër foto.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Makinat tona tjera në shitje dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim