Shitet Bageri Takeuqi Tb 070

Shitet nga: Liridon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bageri Takeuqi Tb 070 Viti 1998 ne gjendje shum te mir i Posa ardhur nga Jashti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim