Buldozer • TG 200

Shitet nga: Agim Ajvazi 22 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina ndërtimi
• Buldozeri është në gjendje të mirë, për më shumë info na kontaktoni.

• I kemi edhe dy buldozerë të tjerë:
Një Hanomag K8 shpalljen e të cilit mund ta gjeni direkt në këtë vegëz: http://goo.gl/4Ria98;
Dhe një Case 1150 të cilin e gjeni në këtë vegëzën tjetër: http://goo.gl/s4EgJi

• Gjithashtu punojmë me ta, bëjmë rrafshime dhe punë të tjera; jepet edhe me qira.

• Shiten edhe makinat tjera që shihen në foto.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Buldozerët e tjerë dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim