ZMAJ 133

Shitet nga: Ukshin 10 Qer 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina korrëse
Shitet kombaja Zmaj 133
Ne gjendje te rregult teknike dhe i gatshem per pune
Goma te Reja
Per me shum info kontaktoni ne nr. 044 194 011Kombaj,Kombajn,Zmaj,133,135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim