Traktorr fiat shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: ismet 05 Sht 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 970 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
shes traktorrin fiat modeli 615 ne gjendje te rregullt me dokumenta ne rregull ,baj edhe ndrrim me tjer traktorra mr i viberit-+37745691763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim