Pllug rrotullues

Shitet nga: Agim Ajvazi 22 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
• Pllugu është në gjendje të mirë.

• Në shitje e kemi edhe një pllug tjetër rrotullues të cilin mund ta gjeni këtu: http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3255181-Pllug-rrotullues--2-

• Shiten edhe makinat tjera që shihen në foto.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Makinat tona tjera në shitje dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim