Fargusan 539 me regjistrim, shum i rujshem

Shitet nga: Albin Pira 02 Mar 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
SHes fargusanin 539 ne gjendje te mir teknike asht ne gjendje te rivit traktorri asht i vitit 92 dhe bllokun e ka pa krisur qysh ka dal pi fabrike, dhe ka regjistrim ,mundesi ndrrimi me Rakovic 65. te interesuarit mund te me kontaktojn ne numer te telefunit 044 396 979 ose ne imell adresen drini 979@hotmail.com jufaliminderit per mirkuptim qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim