John Deere 3140 4X4

Shitet nga: Muhamet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Marka ; JD
Tipi : 3140
Viti i prodhimit : 1984
Cilinder : 6
Forca : 110 Hp / ps
Kabina : me ngrohje dhe ftohje / e radio
4 Wd / 4X4
Shpejtesia : 32 Km/h
Ftohja : me uje
Timon : hidraolik
Goma : Para 14.9R28 100 % te reja , Prapa 650.65.R38

Eshtë gati per punë

www.agrobuli.com
www.agrobuli.al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim