Traktor • Ford 6610

Shitet nga: Agim Ajvazi 22 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR   9 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
• Traktori është në gjendje të mirë. Për më shumë na kontaktoni.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• E kemi edhe një Ford 5610 të cilin mund t'a gjeni në këtë link: http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3254894-Traktor---Ford-6610

• Shiten edhe mjetet tjera që shihen në foto

• Makinat tona tjera në shitje dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim