Auto Pjes

Shitet nga: pjes 20 Pri 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kemi Pjes per vetura
OPEL TIGRA
Golf 1 Kabriolet Kemi pjes prej tyre....
Opel Vektra A 2.0b
Mercedes 190 d
Opel Cors A
Opel Vektra B 1.8 16v
Vw Golf 2 1.6b
Vw Golf 2 1.3 b
per info mundeni te kontaktoni si dhe mund te shkruni ne Viber
ju mir presim
gjindemi perball ETC-s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim