Moto ATV Goes -14,

Shitet nga: zeqir 15 Sht 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Viti
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV

Goes 625 -- motorr kater rrotesh me kilometrazh 1000 km. 625 cc, marsh automatik, 4x4. qmimi 6000€.


motorri eshte me dogan te paguar duhet vetem homologimi dhe tabelat jane te pajisur me kufer, kuk dhe sajll jane profesional, kemi edhe pjese rezerve per keta modele.
www.atv-goes.cz

linqet ne youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=r3sbbmeDdd0
https://www.youtube.com/watch?v=ERZ99UC2I1

044 376 767
044 250 348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim