Audi a6 2004 boj ndrrim

Shitet nga: 02 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audin a6 2.5 tdi 4x4 karavan viti i prodhimit 2004 është e ardhun prej zvicrres është në gjendje shumë të mirë ka fellnet e aluminit dhe gomat e reja të dimrit me ni fjal është tip top.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim