Fiat Marea -03

Shitet nga: Rama 11 Nën 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Marea
shitet dhe ndrrohet Fiat Marea 1.9 DIZEL 2003 ni vit rexhistrim deri me 26.02.2017 ndrrohet me traktor , lop,kamionet etj 044771736 ose viber +37744771736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim