Ford Focus 1.8 90 pes 66 kw -

Shitet nga: ford 21 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
vetura eshte shum e rujtne si mbrenda ashtu dhe jasht te gjitha serviset i ka te krym vetura asht gjithqka ne rregull nuk asht ne hipotek perkthimi i menjehershem kasetefon me cd ka abbs central gjamat me rrym klim vetura ska nevoj per investim regjistrim deri n mujin e 6 2017 per me shum na kontaktoni ne nr ose n viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim