Mercedes 500 OldTimer 83 special Urgjent shitet

Shitet nga: mercedes 17 Jan 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes Mercedesin 500 ne gjendje te rregulld Dizell 3.0 mercedesi posedon.. AirBag..ABS..Karrigat me Nxemje..Likur mbrenda Karrigat mnyr elektronike levizin..Bllokazh..Gjamat elektronik fellnet 16 coll gumat M+S si dhe me "C" timoni hidrolik interier te paster per mbrenda po edhe ashtu jasht korizion nuk ka..rigjistrim i skadum po i q"lajmrum denim ska vetur per marakli per info me te hollsishum mund te kontaktoni ju mir presim ne gjdo koh...?? si dhe mund te shkruni ne viber ndrrim i mundshem


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim