Opel vectra 2.0 dti dizel viti 99 pa dogan

Shitet nga: arton 18 Jan 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet dhe ndrrohet
Opel vectra 2.0 dti dizel viti 99
Vetura posedon klim airbeg servo gjamat me rrym fellne etj per mashum info tel
044-326-188 vala
049-231-113 ipko
+377-44-326-188 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim