karriga lekur per opel vektra b

Shitet nga: Auto Pjes "Te Sela" 13 Krr 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes karrigat (ulse) per opel vekta B likur jan ne gjendje te mir ju mir pres blersit serioz si dhe mund te shkruni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim