Renault Kangoo 1.9 dti -01 1vit REGJISTRIM(ndrrim)

Shitet nga: Betim Dje 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 666 EUR   3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet ransult kangoo esht 1.9 disel i sapo regjistruar me1 vit rks perkthim i menjehershem mundesi ndrrimi me vetura pa dogan si opel zafir, touran etj posedon 5 ulse mbyllje qendrore klim Presim te interesuar serioz me oferta edhe permes viberit +37744307221
Vemendje bejm ndrrim jap dy veturat per nje me tee bukur dhe familjare renault kangoo dhe mini kuperin
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim