Isoboy prerse stiropori

Shitet nga: Dje 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 044 733 900.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim