Super pro sigma per keramik vegla italiane

Shitet nga: enver 05 Nën 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
kemi makina per keramik origjinale italiane si dhe pjese kembyse dorza brisqi e shume tjera
Gjindemi ne gadime 045336612,045316582 viber 00393473020589
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim