abs Brand shum e mir 5.7 metra e gjat

Shitet nga: xhavit 21 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes abs brand ne fjendje shum te mir pune si dhe sharr per iverica me nje teh kolicen e ka 3,2 m te gjat ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim