shes ABS-in Holzer 1437 viti 1990

Shitet nga: xhavit 22 Gsh 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes ABS HOLZER 1437 NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE si dhe ABS BRAND NE GJENDJES HUM TE MIR PUNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim